Firmamız Hakkında

Şirin Dental Limited Şirketi 2002 yılında kurularak bu alanda Kızılay / ANKARA  adresinde hizmet vermeye başlamıştır.Firmamız bünyesinde altı değişik ülkeden ithalatını yaptığımız Distribütörlük ,Temsilcilik ve Bayilik vardır. Firmamız Diş Protez Laboratuarlarının ihtiyacı olan her türlü demirbaş ve sarf malzemelerinin İthalat ,Üretim ve İhracatını yaparak hizmet vermektedir.Bu ürünlerin yurt içinde toptan ve perakende satış ve pazarlamasını yapmaktadır. 

Daha sonra 15.08.2007 tarihinde Fabrikamızın da bulunduğu İvedik Organize Sanayi Sitesindeki yeni yerine taşınmıştır.Şirketimiz adına tescilli SMURF ve NANO DENT  markalı yaklaşık yirmi farklı ürünün üretimini ve ihracatını yapmaktayız.Bu ürünlerin Diş Protez Laboratuar çalışmalarında çok önemli ve hassas bir yeri vardır. Çünkü Üretim ve İhracat ülkemizin en önemli önceliklerinden ve ilkelerinden birisi olmalıdır.Biz bu anlamda ne kadar katkıda bulunabilirsek o oranda ülkemize ve ekonomimize destek olmuş olacağız.

Firmamız bu sektörde kısa bir sürede yirmi farklı ürün çeşidiyle İhracat yapar konuma gelmiştir. Ürünlerin daha fazla yurt dışı pazarlara satılması konusun da çalışmalarımız gelişen çağa ve teknolojiye paralel olarak devam etmektedir.Firmamız bünyesinde bulunan fabrikamızda sürekli yeni ürün arayışı ve üretimi konusunda araştırmalarımız sürmektedir.Özellikle Orta Asya , Ortadoğu , Doğu Bloğu ülkeler ile Balkan Devletlerine ihracat için sektörümüzle ilgili piyasa araştırması yapıyoruz. 

Şirin Dental Diş Deposu olarak ‘ÖNCE KALİTE VE MÜŞTERI MEMNUNİYETİ ’ ilkesini kendimize prensip ve amaç edindik.Bu bağlamda personelimizle birlikte her zaman yenilik ve gelişmeye açığız.Müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda üretim ve ihraç kalemlerimizi artırıyoruz.Önemle üzerinde durduğumuz bir konu ise gelişen teknoloji ve yeniliklere paralel olarak kurum içi eğitime çok önem veriyoruz. Özellikle personelin teknik eğitimi ve sektörümüzle ilgili güncel bilgilerin öğrenilmesi konusunda çeşitli seminer fuar ve tanıtım toplantılarına iştirak ediyoruz.Müşterilerimizi aylık periyodik bir şekilde ziyaretlerimize devam ediyoruz.Biz inanıyoruz ki yakın gelecekte bizim ülkemizde içinde bulunduğu Sanayi devrinden çıkıp Teknoloji devrine geçiş yapacaktır. Bu teknolojik dönemi yakalayabilmemiz için daha ,çok daha fazla çalışmalıyız.Günümüzde gelişmiş ülkelerin en büyük gücü haline gelen ÜRETİM ve İHRACAT hedefi hepimizin asıl amacı olmalıdır. Sözümüzü ülkemizin kurtuluşu olarak gördüğümüz;’ YERLİ MALI YURDUN MALI , HERKES ONU KULLANMALI ‘ sloganı ile bitirmek istiyoruz.

 

İndirim, duyuru ve kampanyalardan haberdar ol.